Caudalie Gentle Buffing Cream * 75ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/88966/image_1920?unique=f75308d

3,069.00 L 3069.0 ALL 3,410.00 L

2,841.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit


  • Caudalie Gentle Buffing Cream është një kujdes për lëkurën që heq butësisht papastërtitë dhe qelizat e vdekura nga lëkura.
  • Pastron butësisht fytyrën falë vajit ushqyes të farës së rrushit. Në çast, lëkura është e pastër, e butë dhe me shkëlqim.
  • Pa paraben, fenoksietanol, ftalate, vajra minerale.

  Përdorimi:

  •  Këshillohet të aplikohet dy herë në javë në lëkurë të lagur, fytyrë , qafë
  •  Masazhojeni butë me lëvizje rrethore, duke insistuar veçanërisht në zonën T (hundë, ballë, mjekër)
  •  Më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.
  •  Kujdess!! Shmangni  zonën e konturit të syve .