Caudalie kit Le Trio Parfume Rose de Vigne

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/101334/image_1920?unique=f75308d

3,770.00 L 3770.0 ALL 3,770.00 L

3,141.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  Caudalie – Rose de Vigne Fragrance Trio Gift Set

  Seti përfshin:

  1.Fresh Rose de Vigne Water (50 ml)

  Caudalie Rose de Vigne Fresh Fragrance është një aromë e freskët me fruta,lule të Rose de Vigne, Myshk dhe Rhubarb.

  Falë kësaj aromë të freskët, nënshtrohuni freskisë së Rose de Vigne si gjatë një mëngjesi me vesë, i freskët dhe me gaz.

  2.Fresh Water Rose de Vigne Roll-on (10ml) 

  Një format për prekjen e parfumit në çdo kohë, në kyçin e dorës ose pas veshit.

  3.Xhel dushi Rose de Vigne (50ml)

  I formuluar me 96% përbërës natyralë dhe pa sapun, xheli i dushit Rose de Vigne pastron butësisht lëkurën dhe e lë atë me aromë delikate.