Caudalie Vinoperfect Set 1-2-3

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123783/image_1920?unique=7f3f072

7,000.00 L 7000.0 ALL 7,000.00 L

5,833.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  Kiti Vinoperfect , mjaft i përshtatshëm për lëkurat të cilat duan të trajtojnë njollat e hiperpigmentimit.

  • 1)-Caudalie – Vinoperfect Radiance Serum Complexion Correcting

   • Caudalie Vinoperfect Radiance Serum Complexion Correctioning është  serumi I cili depërton direct me lëkur.
   • Falë përbërsve të saj , lejon që të përdoret për të gjitha tipologjitë e lèkurave që vuajnë nga njollat,e hiper-pigemntimit,..
   • Ky serum qumështi ofron një unfikim të njollave kafe, efekt i provuar shkencërisht pas vetëm 4 javësh trajtim.
   • Parandalon hiper-pigmentimin, korrigjon njollat aktuale dhe sublimon shkëlqimin e fytyrës.
   • Antioksidanti më I mire, i cili mbron lëkurën tuaj në një mënyrë të jashtëzakonshme kundër radikaleve të lira.
   • Lufton të gjithë llojet e shenjave:
   1. Nga mosha
   2. Shtatzania
   3. Nga aknet
   4. Nga diell 

   Përdorimi :

   • Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë, para aplikimit të kremit
   • Lëreni të veprojë për pak minuta
   • Më pas vendosni kremin tuaj.Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.


  • 2)-Caudalie – Vinoperfect Instant Brightening Moisturizer, Anti-Taches

   • Caudalie Vinoperfect është një krem ​​nate që vepron si një eksfoliant  për të nxjerë në pah një lëkurë rrezatuese në mëngjes.
   • Formuluar me Acid Glikolik, Enzimat Papaja dhe Viniferin 500, kombinimi i të cilave favorizon shkëlqimin e fytyrës.
   •  Ky krem arrin të korrigjoj njollat​​e errëta, ti japi shkëlqim lëkurës tuaj ,ku njëkohësisht njëtrajtëson fytyrën.
   • Tekstura e lëkurës është e lëmuar, e rafinuar  dhe e hidratuar intensivisht. 

   Përdorimi :

   • Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë, pas aplikimit të serumit
   • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik. 


  • 3)-Caudalie – Vinoperfect  Brightening Eye Cream

    • Kremi Vinoperfect Brightening Eye korrigjon të gjitha llojet e rrathëve të errët, qofshin ato vaskulare  ose pigmentar (rrathë të errët kafe ose të zi).
    •  Me një hap të thjeshtë, hidraton dhe ndriçon konturin e syve me majën e tij freskuese qeramike, 
    • E përshtatshme për të githa tipologjitë e lëkurës .
    • Falë përbërësve të tij kryesor viniferinë, niacinamide, kafeinë dhe teksturës Kremoze siguron efikasitet edhe sy te shplodhur.

    Përdorimi:

    • Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë, pas aplikimit të serumit
    • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.