Caudalie Resveratrol Lift Duo Set

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/121987/image_1920?unique=79b332f

7,210.00 L 7210.0 ALL 7,210.00 L

6,008.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  Kiti Caudalie Resveratrol Duo , përbëhet nga Serumi kremi Cashmere nga linja Resveratrol.

       1)-Caudalie – Resveratrol Lift Firming Serum

  • Caudalie Resveratrol Lift Firming Lift Serum  depërton thellësisht në lëkurë .
  • Falë formulès së përqëndruar , të pasur me  acid hialuronik, resveratrol 1000 dhe kolagjenit vegan , arrin të  korrigjoj rrudhat dhe zbut ovalin e fytyrës.
  • Mund të themi se ështe 2 herë më efektive se Retinoli .

  Përdorimi :

  • Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë, para aplikimit të kremit.
  • Lëreni të veprojë për pak minuta.
  • Më pas vendosni kremin tuaj.

  2)-Caudalie – Resveratrol Lift Redensifying Cashmere Cream


  • Caudalie – Resveratrol Lift Redensifying Cashmere Cream është kremi  kundër rrudhave .
  • Falë përbërsve të saj me acidi hialuronik, resveratrol 500 dhe kolagjenin vegan , arrin të korrigjoj rrudhat dhe vijat e holla.
  • Gjithashtu dyfishon prodhimin natyror të acidit hialuronik dhe pesëfishon prodhimin e kolagjenit
  • Fytyra ndihet më e ngritur, rafinuar dhe dukshëm më e re.

  Përdorimi:

  • Këshillohet të përdoret në mëngjes në zonën e fytyrës edhe qafës .
  • Mund ta përdorni vetëm ose  pas aplikimit të serumit .
  •  Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.