Caudalie Vinotherapist Kit

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/121845/image_1920?unique=e1b1b3c

3,800.00 L 3800.0 ALL 3,800.00 L

3,166.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  Kiti më i ri i Caudalie Vinotherapist, përmban Caudalie Vinotherapist Body Butter edhe përfitoni dhuratë Caudalie – Vinotherapist Hand & Nail Repairing Cream.

  Caudalie Vinotherapist Body Butter

  • Replenishing vegan body buttervinotherapist është gjalp  trupi I cili siguron  hidratim edhe ushqen lëkurën tuaj.

  • Ajo qetëson ndjesinë e parehatshme të lëkurës së thatë dhe shumë të thatë, ndërkohë rrit elasticitetin e saj dhe e bën lëkurën më të butë dhe më të ndritshme.

  • Falë përbërjes së saj ,me lipide me origjinë bimore, me vajin e rrushit dhe gjalp shea bio, mundësojnë riparimin edhe rigjenerimin e lëkurës së thatë.

  Përdorimi:

  1. Mund ta aplikoni  në mëngjes edhe në mbrëmje.
  2. Masazhojeni butësisht në të gjithë trupin derisa të thithet.
  3. Është e testuar nën kontrollin dermatologjik.


   Caudalie – Vinotherapist Hand & Nail Repairing Cream.

  • Caudalie – Vinotherapist Hand & Nail Repairing Cream është kremi riparues për duart dhe thonjtë
  • Falë përbërsve të tij me vajin e farës së rrushit, gjalpi shea dhe polifenoleve  është i përshtatshëm për hidratimim e lëkurës së thatë.
  • Ky krem mundëson riparon dhe ushqen  duart e thata pa i lënë ato të yndyrshme, duke i mbrojtur nga dehidratimi , që mund të vijnë si pasojë e ndryshmieve klimaterike .
  • Kremi Caudalie arrij të qetësoj dhe zbusi lëkurën, ndërkohë kutilat edhe thonjtë  do forcohen.

  Përdorimi:

  • Mund ta aplikoni  në mëngjes edhe në mbrëmje.
  • Masazhojeni butësisht duart tuaj derisa kremi të thithet.
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik