Caudalie Vinosculpt Lift Kit

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/121846/image_1920?unique=f63edd0

4,280.00 L 4280.0 ALL 4,280.00 L

3,566.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  Kiti më i ri nga Caudalie, përmban Caudalie Vinosculpt Lift & Firm Body Cream dhe përfitoni falas kremin e duarve The Des Vignes.

  • Vinosculpt Lift & Firm Body Cream, është scrub në formën e kremit e cila synon zonat kyçe të trupit tuaj: krahët, kraharorin, dhe vithet , për ti tonifikuar.
  • Pas përdorimit lëkura është e lëmuar, e hidratuar edhe mjaft e tonifikuar . 
  • Përdoret, për reduktimin e celulitit si edhe për eleminimin e stirjave të bardha .
  • I përshtatshëm edhe  për gratë shtatzëna
  Përdorimi:
  1. Mund ta aplikoni  në mëngjes edhe në mbrëmje.
  2. Masazhojeni butësisht në të gjithë trupin derisa të thithet.
  3.   Është e testuar nën kontrollin dermatologjik.


  Crème The Des Vignes , është kremi me aromën e këndshme , I cili falë përmbajtjes së saj ofron hidratim, mbrojtje të duarve tuaj.

  • Këshillohet të vendoset në duar aq shpesh sa ju e shikoni të nevojshme për të hidratuar edhe zbutur duart tuaj .