Caudalie Vinoclean Makeup Removing Cleansing oil ,150ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89003/image_1920?unique=f75308d

2,457.00 L 2457.0 ALL 2,730.00 L

2,275.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Caudalie – Vinoclean Make-Up Removing Cleansing Oil ,vaji pastrues për heqjen e make-upit është një përzierje vajrash bimorë ushqyes 100% me origjinë natyrore.
  • Ky lloj vaji është I përshtatshëm për fytyrën dhe sytë , I cili mund të heq të gjitha llojet e make-upit, përfshirë edhe atë rezistent nga uji.
  • Arrin të pastroj dhe eleminoj papastërtitë pa lënë film vajor.
  • Tekstura e vajit jo e yndyrshme bëhet qumësht në kontakt me ujin. 

  Përdorimi:

  1. Vendosni në pambuk qumështin pastrues të  Caudalie , duke e pompuar 3 herë.  Më pas pastroni butësisht pjesën e fytyrës, sytë dhe qafë. Nuk ka nevojë të shpëlahet .
  2. Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje.
  3.  Testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmologjik.