Caudalie Vinoperfect Crema Illuminante Anti-Macchie 50ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89005/image_1920?unique=f75308d

4,320.00 L 4320.0 ALL 4,800.00 L

4,000.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

   • Caudalie Vinoperfect Crema Illuminate Anti -Macchie Dream është krem ​​ që vepron si një eksfoliant për të nxjerë në pah një lëkurë rrezatuese në mëngjes.
   • Formuluar me Acid Glikolik, Enzimat Papaja dhe Viniferin 500, kombinimi i të cilave favorizon shkëlqimin e fytyrës.
   • Ky krem arrin të korrigjoj njollat​​e errëta, ti japi shkëlqim lëkurës tuaj ,ku njëkohësisht njëtrajtëson fytyrën.
   • Tekstura e lëkurës është e lëmuar, e rafinuar  dhe e hidratuar intensivisht.
   • Rezultate të dukshme nga nata e parë!

    

   Përdorimi :

   • Këshillohet të përdoret në mëngjes, pas aplikimit të serumit
   • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.