Caudalie Vinoperfect Dark Spot Correcting Hand Cream, 50 ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89009/image_1920?unique=f75308d

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Caudalie – Vinoperfect Dark Spot Correcting Hand Cream , është kremi i duarve për pastrimin e njollave të errëta i cili ofron një kujdes të plotë .
  • Falë bashkimit të Viniferinësdhe White peony ndihmon për të ndriçuar dhe për të korrigjuar njollat e lëkurës
  • Depërton me shpejtësi pa lënë  lëkurë të yndyrshëm dhe ngjitës.


  Përdorimi :

  • Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë,
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik.