Caudalie – Vinosource-Hydra S.O.S Intense Moisturizing Cream,40ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89038/image_1920?unique=f75308d

3,303.00 L 3303.0 ALL 3,670.00 L

3,058.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

   

  • Vinosource-Hydra S.O.S Intense Moisturizing Cream është I formuluar në mënyë perfekte që të përdoret nga lëkurat e thata në të ndjeshme
  •  Falë përbërjes së saj me vaj bori, ujë rrushi organik, polifenole mundëson hidratimin intensive të lëkurës tuaj duke rikthyer elasticitetin.
  •  Ky krem arrin të pakësoj e skuqjet (shfaqjen e kapilarëve) duke I mbajtur nën kontroll , që mund të vijnë  si pasojë e ndryshimeve klimaterike.

   

  Përdorimi

  • Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë, në zonën e fytyrës edhe qafës .  
  • Mund ta përdorni pas aplikimit të serumit .
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.