Caudalie – Vinosource Hydra Water Gel Moisturizer,50ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89016/image_1920?unique=68948e9

3,204.00 L 3204.0 ALL 3,560.00 L

2,966.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Vinosource-Hydra Gel , me teksturën e saj xhel-krem  arrin të ofroj një hidratim intensive edhe të përforcoj barrierën e lëkurës .
  • Falë përbërsve të saj me esktrakt Aloe Vera, uji rrushi organic , I jep lëkurës më shumë elasticitet edhe  freski
  •  Përshtatet edhe për fytyrat e yndyrshme të dehidratuara , të cilat kane nevojë për hidratim .
  • Mund të përdoret edhe tek lëkurat e yndryshme , me tendencë akneike.

  Përdorimi

  • Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë, në zonën e fytyrës edhe qafës.
  • Mund ta përdorni pas aplikimit të serumit.
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.