Caudalie Vinosource-Hydra Moisturizing Mask ,75ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89017/image_1920?unique=f75308d

3,186.00 L 3186.0 ALL 3,540.00 L

2,950.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  •  Vinosource Hydra Moisturizing Mask e pasuruar me ujë të ekstraktuar nga rrushi, centella asiatica organike zbutëse dhe polifenole të rrushit, jep efekt antioksidues .
  •  Aplikimi I kësaj maske mundëson hidratim dhe qetësim intensiv të lëkurës
  •  E mbron për një kohë të gjatë nga dehidratimi lëkurën tuaj .

  Përdorimi

  • Këshillohet të aplikohet dy herë në javë
  • Pas aplikimit të një shtrese të hollë, lëreni  për 5 deri në 10 minuta.
  • Më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.
  • Kujdess!! Shmangni  zonën e konturit të syve .