Caudalie – Vinosource SOS Thirst – Quenching Serum, 30ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89018/image_1920?unique=f75308d

4,104.00 L 4104.0 ALL 4,560.00 L

3,800.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Serumi Vinosource S.O.S , depërton thellësisht në lëkurë ,falë formulès së përqëndruar , të pasur me ujë organic të rrushit dhe teksturës së hollë të saj.
  • Ky serum arrin të shpërndaj vazhdimisht ujë për të rivendosur ekuilibrin e hidratimit të lëkurës në mënyrë që ajo të ndihet e freskët dhe e butë.
  •  Stimulon mekanizmat e brendshëm të hidratimit për të rikthyer nivelet optimale të tij. Lëkura e dehidratuar menjëherë ndihet e butë dhe e freskuar.

  Përdorimi :

  •  Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë, para aplikimit të kremit.
  •  Lëreni të veprojë për pak minuta.
  •  Më pas vendosni kremin tuaj.