Caudalie – Vinergetic C+ Energy Serum,30ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89025/image_1920?unique=aade998

5,184.00 L 5184.0 ALL 5,760.00 L

4,800.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Serumi Vinergetic C+ Energy mundëson rigjenerim të  menjëhershëm të lëkurës tuaj .
  • Përbërsit e tij prej acidi hialuronik, polifenoleve antioksidante  dhe vitaminës C , japin shkëlqim, freski dhe rigjallërim në zonën e fytyrës.
  • Këshillohet për të gjitha tipologjitë e lëkurave

  Përdorimi

  1. Aplikojeni në lëkurë,në zonën e fytyrës, qafës dhe dekoltes, përpara kremit tuaj hidratues
  2. Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje.
  3. Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.