Caudalie Vinotherapist Hand and Nail Cream ,75ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90764/image_1920?unique=f75308d

1,575.00 L 1575.0 ALL 1,750.00 L

1,458.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Caudalie – Vinotherapist Hand & Nail Repairing Cream është kremi riparues për duart dhe thonjtë
  • Falë përbërsve të tij me vajin e farës së rrushit, gjalpi shea dhe polifenoleve  është i përshtatshëm për hidratimim e lëkurës së thatë.
  • Ky krem mundëson riparon dhe ushqen  duart e thata pa i lënë ato të yndyrshme, duke i mbrojtur nga dehidratimi , që mund të vijnë si pasojë e ndryshmieve klimaterike .
  • Kremi Caudalie arrij të qetësoj dhe zbusi lëkurën, ndërkohë kutilat edhe thonjtë  do forcohen.

  Përdorimi

  • Mund ta aplikoni  në mëngjes edhe në mbrëmje.
  • Masazhojeni butësisht duart tuaj derisa kremi të thithet.
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik