Caudalie Vinocrush Longlasting Bronzer Powder 8.5G - 413

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125010/image_1920?unique=f75308d

3,420.00 L 3420.0 ALL 3,800.00 L

3,166.67 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Vinocrush është një pluhur bronzeri që ju ndihmon në konturimin e fytyres duke e cuar make up tuaj në një tjetër nivel.
    • Nuk përmban talk dhe aroma sintetike.
    • Formulim vegan i përshtatshëm për cdo  tiplogji lëkure.