Caudalie Premier Cru, The Cream, 50ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89031/image_1920?unique=f75308d

10,350.00 L 10350.0 ALL 11,500.00 L

9,583.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produkti

  • Premier Cru The Cream është linja best seller e Caudalie .
  • Falë përmbajtjes së saj me acid hialuronik , vinferine , jep veprimin e fundit kundër plakjes, ku lëkura jua do ndihet më rinore .
  • Me teksturën e saj kremoze shkrihet në lëkurë , duke e lënë atë të ndjehet e mëndafshtë, e lëmuar dhe e hidratuar.
  • Lëkura juaj do ndihet më e rafinuar edhe më rrezatuese.

  Përdorimi

  • Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë, në zonën e fytyrës edhe qafës .
  • Mund ta përdorni vetëm ose  pas aplikimit të serumit .
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.