Caudalie Premier Cru, The Rich Cream, 50ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89032/image_1920?unique=f75308d

10,350.00 L 10350.0 ALL 11,500.00 L

9,583.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  •   Premier Cru Rich Cream është linja best seller e Caudalie .
  •  Fale përmbajtjes së saj me acid hialuronik , vinferine , jep veprimin e fundit kundër plakjes, ku lëkura jua do ndihet më rinore .
  •   Rich Cream ushqen intensivisht dhe e qetëson lëkurën e thatë , duke e rigjeneruar e zbutur rrudhat .
  •   Lëkura juaj do ndihet më e rafinuar edhe më rrezatuese
  •   Rekomandohet të përoret te lëkurat të cilat janë tepër të dehidratuara (të thata ),
  •  The Rich Cream mundëson hidratim intensiv.

  Përdorimi:

  • Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë, në zonën e fytyrës edhe qafës .
  • Mund ta përdorni vetëm ose  pas aplikimit të serumit .
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.