Caudalie Contouring Concentrate ,75ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/88947/image_1920?unique=f75308d

3,618.00 L 3618.0 ALL 4,020.00 L

3,350.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Vinosculpt Contouring Concentrate është një vaj trupi , ku ju mund ta aplikoni mbi lëkurën tuaj  në zonat e kofshëve, vitheve.
  • Ky vaj, i aplikuar rregullisht , edhe duke e masazhuar trupin tuaj , ndihmon në reduktimin e celulitit. 
  • Eliminon ujin dhe toksinat e tepërta.
  • Falë përbërsve të saj i jep lëkurës ndjesinë e butësisë .

  Përdorimi:

  • Mund ta aplikoni në mbrëmje.
  • Pas dushit , lëkura juaj  duhet të jetë e lagësht.
  • Masazhojeni butësisht në të gjithë trupin derisa të thithet, duke bërë lëvizje rrethore .
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik.
  • Më poshtë mund të gjeni edhe link-un , i cili tregon metodën e duhur të masazhimit, 

   Caudalie How-to - Vinosculpt Contouring Concentrate - YouTube