Caudalie The Des Vignes Hand and Nail Cream 75ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/122835/image_1920?unique=aeecf7f

1,800.00 L 1800.0 ALL 2,000.00 L

1,666.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Caudalie The Des Vignes Hand and Nail Repairing Cream, ushqen , mbron edhe riparon lëkurën e duarve tuaj. 
  • Nuk i lë të yndyrshëm

  Përdorimi;

  • Aplikojeni në duar dhe thonj  disa herë në ditë për ti mbajtur sa më të hidratuara
  • Përthithet shpejt.