Caudalie Vinosun Spray, spf 50+

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123057/image_1920?unique=f75308d

3,780.00 L 3780.0 ALL 4,200.00 L

3,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Caudalie Vinosun Spray , me spf 50+  vjen në trajtë Spray.
  • Arrin të mbroj në mënyrë efektive fytyrën dhe trupin nga UVA/UVB duke siguruar një veprim antioksidant për lëkurën më të ndjeshme. 
  • Tekstura e saj e lëngshme me një fund të padukshëm përthithet shpejt dhe lë një aromë të butë verore në lëkurë. 
  • Falë përmbajtjes së saj me  ekstrakt bredh, polifenole, vitaminë E,hidraton edhe mban të butë lëkurën tuaj .
  • Një formulë e pastër, shumë sensuale dhe miqësore ndaj oqeanit për të gjithë familjen!

  Përdorimi:

  1. Përdorni Spray Invisible High Protection SPF50 çdo herë përpara se lëkura të ekspozohet në diell. 
  2. Spërkateni me bollëk në fytyrë dhe trup. 
  3. Shmangni konturin e syve. 
  4. Kur lëkura është e ekspozuar ndaj diellit, riaplikoni Spray Invisible High Protection SPF50 çdo 2 orë dhe shmangni diellin midis orës 12:00 dhe 16:00. 
  5. Mbajini foshnjat dhe fëmijët e vegjël nga rrezet e diellit direkte.