Caudalie The Des Vignes Fresh Fragrance, 50ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/88952/image_1920?unique=f75308d

3,393.00 L 3393.0 ALL 3,770.00 L

3,141.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Parfumi Best Seller , i Caudalie-s  The Des Vignes, ju mundëson të ndjeni aromën veçanërisht të  lehtë dhe sensuale.
  • Ajo ka një aromë  karakteristike falë  esencave të xhenxhefilit, të përziera me lulen e portokallit, jaseminit dhe vaniljes .

  Formula :

  • 89% përbërës të origjinës natyrore
  • Pa ngjyrosje artificiale