Caudalie Rose Des Vignes Fresh Fragrance ,50ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/88963/image_1920?unique=f75308d

3,393.00 L 3393.0 ALL 3,770.00 L

3,141.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Parfumi Rose De Vignes i Caudalie-s   ju mundëson të ndjeni  freskinë botanike dhe floreale të trëndafilave të hardhisë 

  Formula :

  • 91% përbërës të origjinës natyrore
  • Pa ngjyrosje artificiale