Caudalie Soleil des Vignes Fresh Fragrance , 50ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/88987/image_1920?unique=cd44330

3,393.00 L 3393.0 ALL 3,770.00 L

3,141.67 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Parfumi Best Seller , i Caudalie-s  Soleil, ju mundëson të ndjeni freskinë e verës.
    • Ajo ka një aromë  karakteristike falë  esencave me arrë  kokosi, lules së portokallit, jaseminit dhe vaniljes .