Caudalie Vinoperfect Concentrated Essence 100ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/88981/image_1920?unique=f75308d

2,547.00 L 2547.0 ALL 2,830.00 L

2,358.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Caudalie Vinoperfect Concentrated Brightening Essence me teksturë ujore arrin të depërtoj në lëkurë .
  •  Formula e saj kombinon efikasitetin dhe butësinë për të eleminuar qelizat e vdekura dhe për të zbuluar shkëlqimin origjinal të lëkurës.
  • Përgatit lëkurën për përfitimet e serumit dhe optimizon dyfish efektivitetin e saj në njolla.
  • Formula përmban: acid glikolik me veprim eksfoliant, ujë rrushi hidratues dhe qetësues , white peony që unifikon fytyrën dhe e sublimon atë.

  Përdorimi :

  1.  Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë, para aplikimit të serumit.Fytyra duhet të jetë e pastruar më parë
  2.  Lëreni të veprojë për pak minuta
  3.  Më pas vendosni  serumin
  4.  Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.