Caudalie Ange Des Vignes Eau De Parfum

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123051/image_1920?unique=9848e75

4,050.00 L 4050.0 ALL 4,500.00 L

3,750.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

   • Caudalie prezanton parfumin e saj të parë të lehtë, Ange des Vignes, me nota sensuale dhe shkëlqyese. 
   • Aroma e tij e ngrohtë, chypre ofron nota frutash të rrushit të mjedrës, nota të lehta neroli dhe nota mbështjellëse të paçulit. 
   • Aroma e saj magjepsëse dhe sensuale ofron freskinë qiellore që gjendet mes qiellit dhe hardhive.