Caudalie – Resveratrol Lift Redensifying Cashmere Cream,50ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/88991/image_1920?unique=f75308d

5,625.00 L 5625.0 ALL 6,250.00 L

5,208.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Caudalie – Resveratrol Lift Redensifying Cashmere Cream është kremi  kundër rrudhave .
  • Falë përbërsve të saj me acidi hialuronik, resveratrol 500 dhe kolagjenin vegan , arrin të korrigjoj rrudhat dhe vijat e holla.
  • Gjithashtu dyfishon prodhimin natyror të acidit hialuronik dhe pesëfishon prodhimin e kolagjenit
  • Fytyra ndihet më e ngritur, rafinuar dhe dukshëm më e re.

  Përdorimi:

  • Këshillohet të përdoret në mëngjes në zonën e fytyrës edhe qafës .
  • Mund ta përdorni vetëm ose  pas aplikimit të serumit .
  •  Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.