Caudalie VinoHydra Gel Miosturizer 60 ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126241/image_1920?unique=aeecf7f

2,970.00 L 2970.0 ALL 3,300.00 L

2,750.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Gel moisturizer nga Caudalie ofron hidratim te thelle per lekurat mikse dhe te yndyrshme.
    • Fale Acidit Hialuronik, Ujit te rrushit dhe Aloe Veres qeteson skuqjen e lekures.