Dermedic Sunbrella Fragile Capillaries Skin, SPF 50+

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90969/image_1920?unique=49c9c1d

3,149.10 L 3149.1 ALL 3,499.00 L

2,915.83 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Dermedic Sunbrella  në trajtën  e kremit  , falë  niveleve mbrojtëse ,mundëson mbrojtjen  kundër rrezeve UVA, UVB, VL dhe IR.
  • Ky krem është formuluar specifikisht për mbrojtjen e lëkurave të ndjeshme që kanë  tendencë për kapilarë.
  • Parandalon fotodermatozën, djegiet nga dielli dhe diskolorimet.
  • Përmirëson balancën e ujit në epidermë dhe e forcon atë.
  • Zbut irritimet.
  • Nuk përmban ngjyrues.
  • Hipoalergjik.

  Përdorimi:

  • Këshillohet të përdoret në mëngjes përpara ekspozimit në diell
  • Riaplikojeni disa herë gjatë ditës.
  • Shamngni kontaktin në sy
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.
  • Tundeni para perdorimit.