Dermedic Hydrain3 Hyaluro Night Cream ,50ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89141/image_1920?unique=49c9c1d

3,150.00 L 3150.0 ALL 3,500.00 L

2,916.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Kremi i Natës nga Dermedic Hydrain3 Hialuro Ultra Hydrating, këshillohet të përdoret tek lëkurat e ndjeshme, të dehidratuara.
  • Falë përmbajtjes së saj me komplekse unike Aqualare , acid hialuronik, glycerine ,lehtëson në mënyrë  të menjëhershme lëkurën , duke e mbajtur të hidratuar edhe të freskët.
  • Rigjallëron lëkurën dhe e hidraton për një kohë të gjatë

  Përdorimi:

  1. Këshillohet të përdoret  në darkë, pas pastrimit të fytyr ë s edhe aplikimit të serumit
  2.  Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.