Dermedic Melumin Brightening Micellar Emulsion ,200ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89195/image_1920?unique=49c9c1d

2,340.00 L 2340.0 ALL 2,600.00 L

2,166.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit


  • Emulsioni Micellar i Dermedic Melumin Brightening, është një pastrues i butë, efektiv për lëkurën e fytyrës, qafës dhe décolletes.
  • Rekomandohet për kujdesin e lëkurës së ndjeshme ,e cila  po lufton me hiperpigmentimin si pasojë e sëmundjeve të ndryshme ose gjatë terapive të depigmentimit.
  • Ky emulsion Micellar, pastron dhe largon make-upin, duke ushqyer lëkurën e ndjeshme të fytyrës.

  Përdorimi:

  Produkti mund të përdoret në dy mënyra, me ose pa ujë.

  • Për të përdorur emulsionin pa ujë, 
  1. Aplikoni një sasi të vogël emulsioni në  një tampon pambuku .
  2. Pastroni  fytyrën, qafën dhe décoltenë me të, duke e masazhuar . 
  3. Në  këtë mënyrë do të keni larguar, make up-in tuaj 
  • Produkti mund të përdoret gjithashtu në kombinim me ujin, 
  1. Aplikoni një sasi të vogël emulsioni në lëkurën tuaj të thatë, direkt.
  2. Masazhojen  me lëvizje të buta rrethore, derisa të largohet i gjithë make -upi.
  3. Më pas shpëlajeni fytyrën tuaj me ujë të bollshëm.