Bionike Defence Color Infinity Mascara

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/117520/image_1920?unique=6991a50

1,980.00 L 1980.0 ALL 2,200.00 L

1,833.33 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Rimel i cili ju lejon të formësoni qerpikët dhe t’i bëni ato më të gjata në vetëm disa aplikime. 
    • Aplikuesi special i silikonit ju lejon të krehni qerpikët dhe t’i formesoni ato në mënyrë perfekte për një rezultat të përsosur.
    • Aplikoni rimelin duke levizur nga rrenja e qerpikeve deri te maja.