BIONIKE DEFENCE COLOR EYE BRUSH

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/94906/image_1920?unique=529e0e9

1,215.00 L 1215.0 ALL 1,350.00 L

1,125.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Furce per perhapjen e toneve te syve ne menyre graduale dhe precize. 
    • Te gjithe furcat Bionike jane te pergatitura me fibra sintetike dhe me dore ne Itali, gjithashtu jane te testuara per te qene hipoalergjike.