Alta Natura Trichology Colorlux Mask * 200ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/100933/image_1920?unique=5d489dd

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Maska Colorlux për flokë të lyer për flokë të shëndetshëm, të butë dhe plot shkëlqim.
  • Maska e pasuruar me Mikroproteinë, Keratinë dhe Fitoceramide.
  • Ka efekt rinderues dhe rijetësues, uniformizon ngjyrën e flokut dhe rrënja është më pak e dukshme.

  Përdorimi:

   • Aplikojeni pas larjes në flokë të lagur deri 3-4 centimetra afër rrënjës. Masazhojeni për pak minuta dhe më pas shpëlajeni.