Alta Natura Gel Dopobarba Lenitivo Man 75ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/124798/image_1920?unique=49c9c1d

1,980.00 L 1980.0 ALL 2,200.00 L

1,833.33 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Xhel pas rrojes i formuluar me ekstrakte Witch-Hazel, Allantoin dhe panthenol për të lehtësuar shqetësimin e lëkurës që lidhet me rruajtjen .
    • Ideale për rehati më të madhe pas rruajtjes.