Im Baby Farvima Babystar Patch Citronella

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/95065/image_1920?unique=aeecf7f

675.00 L 675.0 ALL 750.00 L

625.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Mbrojtës kundër insekteve dhe mushkonjave. 
  • Përmban Citronel, vajra esencial, eukaliptus dhe ujë termal, në formë patch-i(leukoplasti)

  Përdorimi : 

  Aplikojeni mbi lëkuren e fëmijës ose vendoset në vende të përshtatshme për të larguar mushkonjat.

  Mund të përdoret nga të gjithë grupmoshat, duke nisur që  nga fëmijët 3 vjec.