Chicco protezione naturale antizanzare roll on

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/95150/image_1920?unique=75feaab

630.00 L 630.0 ALL 700.00 L

583.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Roll-on praktik kundër mushkonjave Chicco i bazuar në ekstrakte me bazë bimore, i krijuar posaçërisht për të mbrojtur butësisht lëkurën e fëmijëve nga sulmet e mushkonjave gjatë verës.Roll on Zanza no Chicco mbron nga insektet me një veprim hidratues dhe kozmetik që e lë lëkurën të butë dhe me aromë të këndshme. 
   Pa alkool, pa ngjyra dhe parabene 
  •  Janë të përshtatshme për:
   • fëmijët dhe foshnjat (nga 3 muaj)
   • gratë shtatzëna
   • njerëzit me lëkurë të ndjeshme