Chicco Sticker colorati e Profumati,12stickers

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/88039/image_1920?unique=4b76df0

1,080.00 L 1080.0 ALL 1,200.00 L

1,000.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

   • Ngjitëse speciale te Chicco Natural të cilat janë me bazë ere citronelle dhe eukaliptus.
   • Vajrat esencialë me origjinë natyrore janë të mbyllura në mikrokapsula të veçanta të cilat aktivizohen kur gërvishten, duke lejuar që vajrat të çlirojnë gradualisht aromën e tyre.
   • Parfumohet për 4-6 orë në një zonë 1 metër.
   • Mund t ë ngjitet në  rroba, karrocë  etj
   • E përshtatshme për të  gjithë familjen.