Just Green Organic Baby Laundry Softener 1000 ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126434/image_1920?unique=aeecf7f

1,080.00 L 1080.0 ALL 1,200.00 L

1,000.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Pa mbetje: Zbutësi bimor i vetëm Green Organic Baby është një zbutës rrobash pa mbetje që do t'i bëjë rrobat tuaja të buta si mëndafshi pa lënë asnjë mbetje.
  • Formula jo toksike: Me formulën e tij jo toksike, zbutësi bimor Just Green Organic ofron një pastrim të shëndetshëm dhe të sigurt për rrobat e bebes suaj. Pa parabenë, ngjyra, fosfat, gluten, klor, parfume, SLES dhe OMGJ.
  • Eko-Friendly: Just Green Organic Baby Herbal Softener është një zbutës eko-miqësor i rrobave me shishen e tij 100% të riciklueshme. Të gjitha materialet e përdorura gjatë prodhimit janë bimore dhe organike.
  • Më e mira për ju: Produktet Organike Just Green janë të gjitha vegane dhe nuk përmbajnë kimikate të dëmshme. Me formulën e tij natyrale, zbutësi ynë i rrobave të rrobave për fëmijë mbron lëkurën delikate të foshnjës tuaj.
  • I përshtatshëm për të gjitha rrobat: Zbutësi vegan organik i rrobave Just Green është i përshtatshëm për pëlhura me ngjyrë dhe të bardhë. I freskon rrobat tuaja me vaj livando në formulën e tij.