Alta Natura Tiodol Collagene ,16 bustina

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89204/image_1920?unique=49c9c1d

2,025.00 L 2025.0 ALL 2,250.00 L

1,875.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit


  • Tiodol Collagen nga Alta Natura me 16 bustina arrin të nxisi tretjen edhe absorbimin e zorrëve, duke përmirësuar shpërndarjen e indeve .
  • Nxit tretjen dhe absorbimin e zorrëve, duke përmirësuar shpërndarjen e indeve.
  • Tiodol Collagen është një ndihmë e vlefshme për cartilaget. 
  • Bazuar në kolagjen me origjinë bovine, forma e hidrolizuar nxit tretjen dhe thithjen intestinale, duke përmirësuar shpërndarjen e indeve në pjesët e trupit që kanë nevojë për të.
  • Kolagjeni gjendet në muskuj, kocka, lëkurë, enët e gjakut, sistemin tretës dhe ligamente. Arrin të përmirësoj shëndetin e lëkurës dhe flokëve,
  • të reduktoj dhimbjet dhe degjenerimin e kyçeve, të pë rshpejtoj metabolizmin, të  rrisi masën muskulare dhe energjinë etj 

  Përdorimi:

  1. Këshillohet të merret një  bustinë në ditë .