BIONIKE DEFENCE COLOR CREAMY VELVET LIPSTICK

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/110083/image_1920?unique=bd37e21

1,575.00 L 1575.0 ALL 1,750.00 L

1,458.33 L

Not Available For Sale

 • NGJYRAT

This combination does not exist.

 Përshkrimi i produktit

 • Buzekuq per nje ngjyre intesive qe zgjat. Shkelqen, hidraton dhe mbron buzet. I disponueshem ne 12 nuanca.

 • Permban:

  FAKTORET “GLOW”- Kombinim i vecante i perberesve aktiv antioksidues te cilet mbrojne kunder stresit oksidativ:

  1. Ekstrakti i lipideve te kakaos: Permban biolipide speciale qe zbusin siperfaqen e lekures.
  2. Vaji Moringa oleifera: Zbutes efektiv qe forcon dhe mbron lekuren nga demtimet qe vijne nga mjedisi (agjent anti-ndotes).
  3. Vitamina E:  Mbron nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ.
  4. Gjalp mangot te eger: Efekt mbrojtes dhe emolient.
  5. Perdorimi: Aplikojeni duke u nisur nga periferia drejt qendres se buzes. Perdorni ne fillim lapsin e buzeve per ti konturuar me mire.
  6. Paketimi: 3.5 ml