BIONIKE DEFENCE COLOR MATTIFYING COMPACT FACE POWDER

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123553/image_1920?unique=bd37e21

2,070.00 L 2070.0 ALL 2,300.00 L

1,916.67 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    Pudër transparente, kompakte, për matifikimin e lëkurës. 

    Ideal për lëkurat mikse dhe ato të yndyrshme.