BIONIKE DEFENCE COLOR SPARKLING COMPACT FACE POWDER

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123551/image_1920?unique=c53c1ca

2,070.00 L 2070.0 ALL 2,300.00 L

1,916.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Pudër kompakte shkëlqyese. I dhuron lëkurës tuaj pamje më të sofistikuar dhe rrezatuese nën dritën e diellit.
  •  E pershtatshme per lekura te ndjeshme dhe intolerante.
   E testuar per nikelin, pa konservante, pa parfum, pa gluten.