BIONIKE SOFT TOUCH COMPACT FACE POWDER

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123555/image_1920?unique=bd37e21

1,935.00 L 1935.0 ALL 2,150.00 L

1,791.67 L

Not Available For Sale

  • Ngjyra

This combination does not exist.

 Përshkrimi i produktit

  • Puder kompakte e cila fikson make up-in dhe matifikon lekuren.
  •  Ka 2 nuanca, 101 dhe 102.