Caudalie Les Essentials Kit

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/97402/image_1920?unique=7f3f072

1,800.00 L 1800.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit 

  • Ky është seti best seller nga firma Caudalie ku produktet I përfitoni  bashkë me një kuletë kozmetike të bukur rozë falas.

   • Seti është i  përshtatshëm per të gjitha tipologjitë e lëkurave
   • Ofron hidratim edhe në lëkurë të ndjeshme apo të yndyrshme
   • Përbërësit kryesorë të produkteve janë acidi hialuronik, rrushi jeshil, myshku i bardhë.
  • Seti përmban:

   1-Vinoclean Fleur de Vigne Instant Foaming Cleanser (50ml) 

   • I përbërë me përbërës me 97% origjinë natyrale, ky është locion pastrues, I cili  shndërrohet në një shkumë për të mbështjellë lëkurën me butësi.
   •    I Sjell shkëlqim dhe komoditet lëkurësduke e freskuar .

    

   2-       Vinosource Hydra Water Gel Moisturizer (15ml) 

   •   Pasuruar me ujë rrushi organik prebiotik dhe aloe vera, ky hidratues forcon barrierën e lëkurës. Tekstura e saj xhel-kremi,njëtrajtësohet me lëkurën .
   • Pas aplikimit, lëkura është më e butë, , hidratuar dhe më e freskët.

    

   3-      Caudalie – Thé des Vignes Shower Gel (30ml)

   • Caudalie Thé des Vignes Shower Gel është një xhel dushi, me aromën delikate me Tea Vine.
   • Falë përbërësve të tij me Aloe Vera, ky xhel dushi mundëson pastrim të njëtrajtshëm edhe freski trupit tuaj ,duke ruajtur pH e lëkurës

    

   4-Caudalie – Thé des Vignes Body Lotion (30ml)

   • Ky locion trupi I pasur me vaj ushqyes të farave dhe polifenoleve të rrushit anti-oksidues, përthithet më së miri nga lëkura.
   •  I jep asaj butësi, hidratim dhe ndjesi komforti