Caudalie Vinoclean Cleansing Almond Milk

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/121620/image_1920?unique=aeecf7f

2,367.00 L 2367.0 ALL 2,630.00 L

1,216.67 L

Not Available For Sale

  • Masa

This combination does not exist.

 Përshkrimi i produktit

  • Qumështi pastrues i bajames heq butësisht make-up-in dhe pastron fytyrën dhe sytë. Mund të përdoret edhe te lëkurat më të ndjeshme .
  • Falë vajit ushqyes të bajames e cila është e pasur me omega 6 dhe omega 9, si dhe acide yndyrore mundësojnë përforcimin e  barrierës natyrale të lëkurës.
  • Uji qetësues i lules së misrit dhe polifenoleve anti-oksiduese, arrin të zbusi dhe mbroj lëkurën nga tharja.
  • Lëkura mbetet e pastër, e butë dhe e hidratuar. 

Përdorimi

  1. Vendosni në pambuk Qumështin pastrues Caudalie , duke e pompuar 3 herë.  Më pas pastroni butësisht pjesën e fytyrës, sytë dhe qafë. Nuk ka nevojë të shpëlahet .
  2. Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje.
  3. Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.