Dermedic Hydrain3 Hialuro Micellar Water

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/121718/image_1920?unique=49c9c1d

1,485.00 L 1485.0 ALL 1,650.00 L

1,375.00 L

Not Available For Sale

 • Masa

This combination does not exist.

 Përshkrimi i produktit

 • Uji Micellar nga Dermedic HydraiN3 largon make-up-in dhe të gjitha papastërtitë, duke e lënë lëkurën të freskët dhe të pastër.
 • Arrin të zbusi  dhe të ruaj hidratimin e shtresës korneum të lëkurës.
 • Gjithashtu nuk bllokon poret e lëkurës tuaj. 
 • Këshillohet të përdoret për lëkurat e ndjeshme, në të thatë.
 • Nuk irriton sytë.

Përdorimi:

 1. Vendosni në pambuk ujë micellar, duke e pompuar 4 herë. 
 2. Më pas pastroni butësisht pjesën e fytyrës, sytë dhe qafë.
 3. Nuk ka nevojë të shpëlahet .
 4. Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje.
 5. Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.