Alta Natura Florap Lady

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89294/image_1920?unique=65ce97e

1,890.00 L 1890.0 ALL 2,100.00 L

1,750.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  Alta Natura Forap Lady,  është ferment laktik me 20 kapsula, ku ka në përmbajtje prebiotik edhe probiotik , dhe  është specifike për gjininë femërore .

  • Këto element ndihmojnë në rregullimin e florës bakteriale të zorrëve.
  • Rekomandohet të përdoret në rast konstipacioni(vështirësi në jashtëqitje, ), rast diarreje.
  • Rivendos balancën e mikroflorës intestinale në rastin e diarreve të shkaktuara nga helmimi.

  Ajo cfarë e bënë të vecantë këtë kombinim  është përmbajtja me Lattoferrina, D-Mannosio dhe American Cranberry (Cranberry) e cila promovon funksionalitetin e rrugëve urinare.

  Përdorimi :

  Këshillohet të konsumohen 2 tableta në ditë në mëngjes edhe darkë , 30 minuta përpara ushqimit .