Gamarde Creme Aqua-Tonifiante 20gr - G633

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125969/image_1920?unique=857d143

2,970.00 L 2970.0 ALL 3,300.00 L

2,750.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Krem Aqua-Tonifikues
  • Veprim global në konturin e syve
  • Kompleksi Eye Perfector me efektivitet të provuar, i përbërë nga 5 përbërës organikë aktivë bimorë, vepron në sinergji me Acidin Hyaluronik me origjinë natyrale për një veprim global në konturin e syve. 
  • Konturi i syve është i hidratuar, qeset dhe rrathët e zinj zvogëlohen, sytë tuaj shkëlqejnë