Gamarde Shampooing Douceur Usage Quotidien 200g Bio- G659

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126019/image_1920?unique=aeecf7f

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit


    • Shampo për të gjitha llojet e flokëve
    • Shampo e butë për përdorim të përditshëm pastron butësisht dhe sjell butësi në flokë. Pa sulfate, pastron dhe ruan ekuilibrin e lëkurës së kokës. Ai përmban vajra esencialë me veti pastruese dhe zbutëse. Formulimi vegan